Wydawnictwo MAjUS

Powstało w czerwcu 1992 roku – to już ponad 30 lat!

Zrodziło się…
z miłości do książek – tych drukowanych, pachnących farbą drukarską,
z pasji założycieli – drukarzy z wykształcenia
z przekonania, że słowo pisane brzmi… dłużej

Zaufaj i pozwól nam spełnić Twoje marzenia o wydaniu książki, która zostanie
w pamięci na dłużej…

Dzięki współpracy z najlepszymi drukarniami w kraju, możemy zaoferować druk książek w pełnym kolorze, na dowolnym papierze oraz wykonać oprawę miękką lub twardą dla każdego ilości zamówionych książek. Przy druku mniejszych nakładów korzystamy z dobrodziejstwa druku cyfrowego. Jego jakość jest ciągle udoskonalana i na dzień dzisiejszy nie odbiega już od technik tradycyjnych.
Jeśli nakład jest wysoki, ekonomia sugeruje druk książki techniką tradycyjną czyli metodą offsetową. Pozwala to na zredukowanie ceny egzemplarza.

Dzięki wiedzy, podpartej solidnym wykształceniem poligraficznym, zrealizujemy dla Państwa zamówienia – nawet te najtrudniejsze. Doradzimy, pomożemy, złożymy i wydamy Twoje arcydzieło. Jako wydawnictwo posiadamy numery ISBN, które upoważniają nas do przekazywania pozycji książkowych do księgozbioru narodowego. Dzięki temu książki naszych Autorów można znaleźć w bibliotekach.

Dokładamy wszelkich starań, by wyróżniała nas wysoka jakość. Mimo olbrzymiego postępu nadążamy za trendami – to nasza pasja.
Dbamy nie tylko o dobrą redakcję techniczną, świetne materiały użyte do produkcji ale i o ciekawą szatę graficzną.

Od wielu lat projektujemy również dyplomy dla hobbystów – wędkarzy, myśliwych.
Ich oferta jest również dostępna w naszej księgarni. Ich dostępność jest aktualizowana ze stanami magazynowymi.

Zapraszamy